Posts Tagged 'design romanesc'

Concurs!! Câștigă un ceas din lemn de bambus, made in Romania! (ÎNCHIS)

Am încheiat concursul. După aproape o zi de deliberat, arhitecții de la Arhidot & No Time au ales câştigătorul: Ioana, care a propus numele de brand Ora 8. Felicitări! Mulțumim tuturor pentru entuziasm și ideile inspirate! 🙂

/ 141 Comments

Concurs!! Câștigă un ceas din lemn de bambus, made in Romania! (ÎNCHIS)

Am încheiat concursul. După aproape o zi de deliberat, arhitecții de la Arhidot & No Time au ales câştigătorul: Ioana, care a propus numele de brand Ora 8. Felicitări! Mulțumim tuturor pentru entuziasm și ideile inspirate! 🙂

/ 141 Comments

De vorbă cu arh. Arthur Țințu

Arhitecții Arthur Țințu, Dana Boștină și Vlad Boștină alcătuiesc biroul de arhitectură Arhidot. Acum doi ani, au decis să pornească într-o nouă aventură creativă și au lansat brand-ul de ceasuri No Time. De atunci, secundarul ticăie silențios, dar hotărât în

/ 6 Comments

De vorbă cu arh. Arthur Țințu

Arhitecții Arthur Țințu, Dana Boștină și Vlad Boștină alcătuiesc biroul de arhitectură Arhidot. Acum doi ani, au decis să pornească într-o nouă aventură creativă și au lansat brand-ul de ceasuri No Time. De atunci, secundarul ticăie silențios, dar hotărât în

/ 6 Comments

Un brad care se umflă în pene. Are și de ce.

Încă se aud ecouri după sărbători. Ce cadouri a primit fiecare, cum și-a împodobit bradul, pe unde și până la ce oră a petrecut… “O brad frumos, o brad frumos!”, am exclamat când am primit în căsuța de e-mail acest

/ 2 Comments

Un brad care se umflă în pene. Are și de ce.

Încă se aud ecouri după sărbători. Ce cadouri a primit fiecare, cum și-a împodobit bradul, pe unde și până la ce oră a petrecut… “O brad frumos, o brad frumos!”, am exclamat când am primit în căsuța de e-mail acest

/ 2 Comments

Oglindă-oglinjoară, cine e cea mai frumoasă din ţară?

Nu trebuie ca oglinda să-ţi răspundă de data asta: te uiţi la ea şi realizezi că ţara însăşi e mai frumoasă cu harta astfel tăiată.

/ One Comment

Oglindă-oglinjoară, cine e cea mai frumoasă din ţară?

Nu trebuie ca oglinda să-ţi răspundă de data asta: te uiţi la ea şi realizezi că ţara însăşi e mai frumoasă cu harta astfel tăiată.

/ One Comment

Cauți un cadou? Să fie atunci made în România!

A trecut ceva timp de când am hotărât să susțin producția locală de cam… orice, așa că în proporție de 80-90% tot ce cumpăr de la supermarket e făcut în România. De ce să nu continui tradiția și cu cadourile

/ 10 Comments

Cauți un cadou? Să fie atunci made în România!

A trecut ceva timp de când am hotărât să susțin producția locală de cam… orice, așa că în proporție de 80-90% tot ce cumpăr de la supermarket e făcut în România. De ce să nu continui tradiția și cu cadourile

/ 10 Comments